Hei alle sammen:)

Her er all informasjon om inndeling av grupper for ukene fremover 🙂

MANDAG ASKØY

DISSE GRUPPENE SKAL DANSE MANDAG I UKE 21, 22, 24 OG 25 OG HA WORKSHOP LØRDAG 23. MAI OG SØNDAG 24. MAI

* 3 – 4 år mandag Askøy:

Gruppe 1 (danser mandag i uke 21 og 24) og har Workshop lørdag 23. mai og søndag 24. mai kl. 09.30 –

10.30

Daniella, Sigrid, Malin, Elea, Hermine, Helena, Ine, Mina og Emilie

Gruppe 2 (danser mandag i uke 22 og 25) og har Workshop lørdag 23. mai og søndag 24. mai kl. 10.45 –

11.45

Josefine Haugland, Pernille, Kaja, Sophie, Frida, Victoria, Josefine Nesse, Isabella, Marie og Embla

* 5 år mandag Askøy

Alle (danser uke 21, 22, 24 og 25) og har Workshop lørdag 23. mai og søndag 24. mai kl. 12.00 -12.45

* 1 – 3 klasse mandag Askøy

Alle (danser uke 21, 22, 24 og 25) og har Workshop lørdag 23. mai og søndag 24. mai kl. 13.00 -14.00

* 4 – 6 klasse mandag Askøy:

Gruppe 1 (danser mandag i uke 21 og 24) og har Workshop lørdag 23. mai og søndag 24. mai kl. 14.15 –

15.45

Victoria, Amanda, Frida, Louise, Minna, Emilie Edvardsdal og Andrea

Gruppe 2 (danser mandag i uke 22 og 25) og har Workshop lørdag 23. mai og søndag 24. mai kl. 17.00 –

18.30

Elena, Mira, Emile Andersen, Tobias, Elim, Trine, Milana og Alette

* 12 år + mandag Askøy

Alle (danser mandag i uke 21, 22, 24 og 25) og har Workshop lørdag 23. mai og 24. mai kl. 18.45 – 20.15

WORKSHOP LØRDAG 23. MAI OG SØNDAG 24. MAI BASIC FITNESS

Kl. 09.30 – 10.30 gruppe 1 3 – 4 år mandag Askøy

Kl. 10.45 – 11.45 gruppe 2 3 – 4 år mandag Askøy

Kl. 12.00 – 12.45 gruppe 5 år mandag Askøy

Kl. 13.00 – 14.00 gruppe 1 – 3 klasse mandag Askøy

Kl. 14.15 – 15.45 gruppe 1 4 – 6 klasse mandag Askøy

Kl. 17.00 – 18.30 gruppe 2 4 – 6 klasse mandag Askøy

Kl. 18.45 – 20.15 gruppe 12 år + mandag Askøy

TIRSDAG ASKØY

DISSE GRUPPENE SKAL DANSE TIRSDAG I UKE 21, 22, 23, 24 OG 25

OG HA WORKSHOP LØRDAG 6. JUNI OG SØNDAG 7. JUNI

* 3 – 4 år tirsdag Askøy:

Gruppe 1 (danser tirsdag i uke 21, 23 og 25) og har Workshop lørdag 6. juni og søndag 7. juni kl. 09.30 –

10.15

Mari, Marie, Ella, Emma Marti, Vilja, Thea, Emma Elisabeth

Gruppe 2 (danser tirsdag i uke 22 og 24) og har Workshop lørdag 6. juni og søndag 7. juni kl. 10.30 – 11.30

Amalie, Rebecca, Caroline Andersen, Ingrid, Tilde, Johanne, Hanne, Sofie, Leah og Caroline Lock

* 5 år tirsdag Askøy

Gruppe 1 (danser tirsdag i uke 21, 23 og 25) og har Workshop lørdag 6. juni og søndag 7. juni kl. 11.45 –

12.30

Maja, Adriana, Ada, Eline, Leah, Cornelia, Malene og Alina

Gruppe 2 (danser tirsdag i uke 22 og 24) og har Workshop lørdag 6. juni og søndag 7. juni kl. 12.45 – 13.45

Kristina, Hermine, Oline, Adelina, Sol, Nelia, Mia og Sophia

* 1 – 2 klasse tirsdag Askøy

Gruppe 1 (danser tirsdag i uke 21, 23 og 25) og har Workshop lørdag 6. juni og søndag 7. juni kl. 14.00 –

15.00

Elisabeth, Emilie, Linea, Theresa, Leah, Malin, Emma og Elida

Gruppe 2 (danser tirsdag i uke 22 og 24) og har Workshop lørdag 6. juni og søndag 7. juni kl. 15.15 – 16.45

Live, Ava, Ida, Ea, Nora, Marthe, Sienna og Ingrid

* 3 – 4 klasse tirsdag Askøy

Alle (danser tirsdag i uke 21, 22, 23, 24 og 25) og har Workshop lørdag 6. juni og søndag 7. juni kl. 17.00 –

18.00

* 5 – 8 klasse tirsdag Askøy:

Gruppe 1 (danser tirsdag i uke 21, 23 og 25) og har Workshop lørdag 6. juni og søndag 7. juni kl. 18.15 –

19.15

Julie Nedberge, Beatrice, Julia, Embla, Julie Sandnes, Karoline, Zala, Tamara og Amalie

Gruppe 2 (danser tirsdag i uke 22 og 24) og har Workshop lørdag 6. juni og søndag 7. juni kl. 19.30 – 21.00

Idianna, Angelica, Louise, Austeja, Ida, Serine, Kristin, Vilde og Hannah

WORKSHOP LØRDAG 6. JUNI OG SØNDAG 7. JUNI

Kl. 09.30 – 10.15 gruppe 1 3 – 4 år tirsdag Askøy

Kl. 10.30 – 11.30 gruppe 2 3 – 4 år tirsdag Askøy

Kl. 11.45 – 12.30 gruppe 1 5 år tirsdag Askøy

Kl. 12.45 – 13.45 gruppe 2 5 år tirsdag Askøy

Kl. 14.00 – 15.00 gruppe 1 1 – 2 klasse tirsdag Askøy

Kl. 15.15 – 16.45 gruppe 2 1 – 2 klasse tirsdag Askøy

Kl. 17.00 – 18.00 gruppe 3 – 4 klasse tirsdag Askøy

Kl. 18.15 – 19.15 gruppe 1 5 – 8 klasse tirsdag Askøy

Kl. 19.30 – 21.00 gruppe 2 5 – 8 klasse tirsdag Askøy

ONSDAG ASKØY

DISSE GRUPPENE SKAL DANSE ONSDAG I UKE 21, 22, 23, 24 OG 25

OG HA WORKSHOP LØRDAG 13. JUNI OG SØNDAG 14. JUNI

* 3 – 5 år onsdag Askøy:

Gruppe 1 (danser onsdag i uke 21, 23 og 25) og ha Workshop lørdag 13. juni og 14. juni kl. 09.30 – 10.15

Mariell, Maja, Mari, Colette, Victoria, Alise, Marie, Josefine, Lone og Emmeline

Gruppe 2 (danser onsdag i uke 22 og 24) og ha Workshop lørdag 13. juni og 14. juni kl. 10.30 – 11.30

Hermine, Oda, Alba, Tuva, Ellie, Caroline, Amalie, Mathilla, Alea og Aurelia

* 1 – 2 klasse onsdag Askøy

Alle (danser onsdag i uke 21, 22, 23, 24 og 25) og ha Workshop lørdag 13. juni og 14. juni kl. 11.45 – 12.30

* 3 – 4 klasse onsdag Askøy:

Gruppe 1 (danser onsdag i uke 21, 23 og 25) og ha Workshop lørdag 13. juni og 14. juni kl. 12.45 – 13.45

Oda, Maria, Ada, Marie, Emma, Olivia, Elvira, Ella, Eiril, Athina

Gruppe 2 (danser onsdag i uke 22 og 24) og ha Workshop lørdag 13. juni og 14. juni kl. 14.00 – 15.30

Lykke May, Gine, Amanda, Nadine, Edle, Adina, Iris, Amalie og Isabell

* 5 – 8 klasse onsdag Askøy:

Gruppe 1 (danser onsdag i uke 21, 23 og 25) og ha Workshop lørdag 13. juni og 14. juni kl. 15.45 – 16.45

Ingelin, Linea, Kiara, Nora, Emilie Engen, Emma, Nora, Marthe, Frida og Matea

Gruppe 2 (danser onsdag i uke 22 og 24) og ha Workshop lørdag 13. juni og 14. juni kl. 17.00 – 18.30

Andrea Kirkebirkeland, Andrea Thane, Bitanya, Emilie Edvardsdal, Pia, Beatrice, Julia og Julie

WORKSHOP LØRDAG 13. JUNI OG SØNDAG 14. JUNI

Kl. 09.30 – 10.15 gruppe 1 3 – 5 år onsdag Askøy

Kl. 10.30 – 11.30 gruppe 2 3 – 5 år onsdag Askøy

Kl. 11.45 – 12.30 gruppe 1 – 2 klasse onsdag Askøy

Kl. 12.45 – 13.45 gruppe 1 3 – 4 klasse onsdag Askøy

Kl. 14.00 – 15.30 gruppe 2 3 – 4 klasse onsdag Askøy

Kl. 15.45 – 16.45 gruppe 1 5 – 8 klasse onsdag Askøy

Kl. 17.00 – 18.30 gruppe 2 5 – 8 klasse onsdag Askøy

TORSDAG ASKØY

Disse gruppene blir delt i 2 grupper:

• 3 – 5 ÅR TORSDAG

Alle (danser torsdag i uke 20, 22, 23, 24 og 25) og har Workshop lørdag 20. juni og søndag 21. juni kl.09.30-10.15

• 1 – 2 KLASSE TORSDAG

Gruppe 1 (danser uke 20, 23 og 25) og har Workshop lørdag 20. juni og søndag 21. juni kl. 10.30-11.15

Sofie, Isha, Amalie, Synne, Tyrese, Hanna, Filippa og Rebekka

Gruppe 2 (danser uke 22 og 24 og har Workshop lørdag 20. juni og søndag 21. juni kl. 11.30-12.30

Christine, Mirabell, Elvin, Alexandra, Olivia, Leo, Noah og Troy

• 3 – 4 KLASSE TORSDAG

Gruppe 1 (danser uke 20, 23 og 25) og har Workshop lørdag 20. juni og søndag 21. juni kl. 12.45-13.45

Thea, Shania, Emily, Cassandra, Linnea, Håkon, Jonathan, Heine, Daniel, Laurits og Ella

Gruppe 2 (danser uke 22 og 24 og har Workshop lørdag 20. juni og søndag 21. juni kl. 14.00-15.30

Malen, Emilie, Lautaro, Pernille, Antonia, Leah, Halldis, Gina og Amilde

• 5 – 6 KLASSE TORSDAG

Gruppe 1 (danser uke 20, 23 og 25) og har Workshop lørdag 20. juni og søndag 21. juni kl.15.45-16.45

Jonathan, Jenny, Ayleen, Thea, Mina Solstrand, Mina Martem, Victoria, Hedda, Ingrid og Mie

Gruppe 2 (danser uke 22 og 24 og har Workshop lørdag 20. juni og søndag 21. juni kl. 17.00-18.30

Frida, Sara, Emmaline, Malin, Eline, Marte Margrete, Liv, Isakine og Sofie

• 12 ÅR + TORSDAG

Gruppe 1 (danser uke 20, 23 og 25) og har Workshop lørdag 20. juni og søndag 21. juni kl. 18.45-20.15

Marii, Sarah, Alexandria, Elise, Amalie, Jens, Amanda

Gruppe 2 (danser uke 22 og 24 og har Workshop lørdag 20. juni og søndag 21. juni kl. 18.45-20.15

Tonje, Julie Drange, Ida, Julie Notland, Sigrid, Liv, Isabel, Alette og Sandra

WORKSHOP LØRDAG 20. JUNI OG SØNDAG 21. JUNI

Kl. 09.30 – 10.15 gruppe 3 – 5 år torsdag Askøy

Kl. 10.30 – 11.15 gruppe 1 1 – 2 klasse torsdag Askøy

Kl. 11.30 – 12.30 Gruppe 2 1 – 2 klasse torsdag Askøy

Kl. 12.45 – 13.45 gruppe 1 3 – 4 klasse torsdag Askøy

Kl. 14.00 – 15.30 gruppe 2 3 – 4 klasse torsdag Askøy

Kl. 15.45 – 16.45 gruppe 1 5 – 6 klasse torsdag Askøy

Kl. 17.00 – 18.30 gruppe 2 5 – 6 klasse torsdag Askøy

Kl. 18.45 – 20.15 gruppe 1 og 2 12 år + torsdag Askøy

TIRSDAG 4 – 6 KLASSE FYLLINGSDALEN

Vi må dele 4 – 6 klasse gruppen tirsdager i 2 på grunn av smittevenrsregel ved å holde 1 meter avstand. Men de kan ha klasser etter hverandre, istedenfor å ha annenhver uke. Vet at det kan være litt sent for noen, men håper det går greit:)

GRUPPE 1 KL. 19.15 – 20.00

Thea, Mathilde, Emilie, Molly, Alva, Lotte, Elise, Olivie, Andrea, June, Amelia og Lykke

GRUPPE 2 KL. 20.15 – 21.00

Anna Stina, Ida, Sofie, Ingrid Kornelia, Celina, Caroline, Mathea, Maria og Enna