Timeplan DANS Fyllingsdalen VÅR 2020

DAG/TIDSPUNKT ALDER DANSEKURS NIVÅDANSEPEDAGOGSTED
MANDAG
kl. 16.40 – 17.152 – 3 år m/forelderBarnedansÅpnet nivåChristineFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 17.20 – 18.054 – 5 år FULLT!BarneballettÅpnet nivåChristineFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 18.10 – 19.101 – 3 klasseHip hopÅpent nivåAmaliaFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 19.10 – 20.104 – 6 klasseHip hopÅpnet nivåJannickeFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 20.10 – 21.10Ungdom (12 år +)Hip hopÅpent nivåJannickeFRØYAHALLEN
3 ETG
TIRSDAG
kl. 16.30 – 17.153 – 4 årBarnedansÅpent nivåAlidaFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 17.20 – 18.055 – 6 årMinistreetÅpent nivåAlidaFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 18.10 – 19.102 – 3 klasseStreetkidzÅpnet nivåAlidaFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 19.10 – 20.104 – 6 klasseStreetdanceÅpnet nivåNarkeshaFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 20.10 – 21.10Voksen (18 år +)StreetdanceÅpnet nivåNarkeshaFRØYAHALLEN
3 ETG
ONSDAG
kl. 17.00 – 18.001 – 3 klasseBreakdanceÅpnet nivåFabianFRØYAHALLEN 2 ETG
kl. 18.00 – 19.004 – 6 klasseBreakdanceÅpent nivåFabianFRØYAHALLEN 2 ETG
kl. 16.30 – 17.153 – 4 årBarnedansÅpent nivåChristineFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 17.20 – 18.055 år FULLT!BarneballettÅpnet nivåChristineFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 18.10 – 19.101 – 3 klasseShowdansÅpent nivåLivFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 19.10 – 20.104 – 6 klasseShowdansÅpent nivåLivFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 20.10 – 21.10Ungdom (12 år +)Commercial Hip hopLitt øvetLivFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 21.10 – 22.10 Voksen (16 år+)Heels
NYHET!!
Åpnet nivåNarkesha/LivFRØYAHALLEN 3 ETG
TORSDAG
kl. 16.30 – 17.153 – 4 årMinibreakÅpent nivåChristine/PrebenFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 17.20 – 18.055 årMinibreakÅpent nivåChristine/PrebenFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 18.10 – 19.101 – 3 klasse
Breakdance Åpent nivåJehadFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 19.10 – 20.104 – 6 klasseBreakdanceÅpent nivåJehadFRØYAHALLEN
3 ETG
kl. 20.10 – 21.10Ungdom (12 år +)BreakdanceLitt øvet/øvetFabianFRØYAHALLEN
3 ETG

Timeplan TURN Fyllingsdalen VÅR 2020

DAG/TIDSPUNKT ALDER TURNKURS NIVÅINSTRUKTØRSALSTED
TIRSDAG
kl. 17.00 – 18.001 klasseTurnÅpnet nivåPreben, Anders, Amalia, Linnea, Maiken og Anna KristineDEL 1GAMLE FRØYAHALLEN
kl. 17.00 – 18.002 klasseTurnÅpnet nivåPreben, Anders, Amalia, Linnea, Maiken og Anna KristineDEL 2GAMLE FRØYAHALLEN
kl. 18.00 – 19.003 klasseTurnÅpent nivåPreben, Anders, Amalia, Linnea, Maiken og Anna KristineDEL 1GAMLE FRØYAHALLEN
kl. 18.00 – 19.004 klasseTurnÅpnet nivåPreben, Anders, Amalia, Linnea, Maiken og Anna KristineDEL 2GAMLE FRØYAHALLEN
kl. 19.00 – 20.005 – 7 klasseTurnLitt øvet/ØvetPreben, Anders, Amalia, Linnea, Maiken og Anna KristineDEL 1GAMLE FRØYAHALLEN
kl. 19.00 – 20.008 – 10 klasseTurnLitt øvet/ØvetPreben, Anders, Amalia, Linnea, Maiken og Anna KristineDEL 2GAMLE FRØYAHALLEN